«УКРАЇНСЬКА ЛЬОТНА АКАДЕМІЯ «ХІМІЧНІ АВІАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» «УЛА«ХІАТ»
«УКРАЇНСЬКА ЛЬОТНА АКАДЕМІЯ «ХІМІЧНІ АВІАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» «УЛА«ХІАТ»
Picture about the company

Тренажер

Для підготовки приватних і комерційних пілотів літаків «Українська льотна академія «Хімічні авіаційні технології» провела сертифікацію та ввела в експлуатацію процедурний тренажер SoftekSim ™ FNPT II MCC.
Процедурний тренажер призначений для початкової та періодичної підготовки пілотів літаків і дозволяє отримати навички як візуальних (VFR), так і інструментальних (IFR) польотів, а також для відпрацювання взаємодії в багаточленному екіпажі (MCC). На тренажері можна відпрацьовувати такі процедури, як запуск і прогрів двигунів, відключення двигунів і обладнання літака, нормальні і аварійні процедури під час польоту, а також аварійні процедури на землі.

Устаткування тренажера являє три типи літаків: Cessna 172N (клас однодвігательний поршневого сухопут літака - SEP (L)), Beechcraft 76 Duchess (клас многодвигательного поршневого сухопутного літака - MEP (L)) і Beechcraft King Air C90 (тип літака для відпрацювання взаємодії в багаточленному екіпажі - MCC)
Тренажер повністю відповідає вимогам EASA CS-FSTD (А).Конструктивно тренажер є макет кабіни літака з розташованими всередині робочими місцями пілотів, органами управління та панеллю приладів, які представляють реальний літак. Пілотажно-навігаційне обладнання побудовано за принципом «скляної кабіни», і складається на основі EFIS Garmin 1000.
Система візуалізації складається з екрану і трьох проекторів, які забезпечують кут огляду 180 ° по горизонталі і 35 ° по вертикалі. Система візуалізації досить докладно моделює земну поверхню і стан атмосфери, дозволяє відпрацьовувати візуальні маневри, польоти при низькій видимості, а також перехід від візуального польоту до польоту за приладами.
Згідно з вимогами PART-FCL 1 в процедурному тренажері FNPT II дозволяється проходити практичну (льотну) підготовку (час тренування на тренажері включається в загальний наліт) за такими програмами підготовки:
PPL (A) - до 5:00; CPL (A) - до 5:00; CPL (A) / IR - до 40 годин; IR (A) - до 35 годин (SEP) і до 40 годин (MEP) MCC - 20 годин.