«УКРАЇНСЬКА ЛЬОТНА АКАДЕМІЯ «ХІМІЧНІ АВІАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» «УЛА«ХІАТ»
«УКРАЇНСЬКА ЛЬОТНА АКАДЕМІЯ «ХІМІЧНІ АВІАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» «УЛА«ХІАТ»
Picture about the company

Підготовка льотних інструкторів FI

Вимоги для надання кваліфікаційноїпомітки FI1. Для отримання дозволу на виконання затвердженого курсу підготовки та для отримання кваліфікаційної відмітки FI кандидат повинен: 1.1. Бути віком не менше 18 років;1.2. Налітати не менше 200 годин для пілотів літаків, або 300 годин для пілотів вертольотів, з яких 100 годин як КПС, якщо кандидатом є власник АТРL або СРL, або 150 годин як КПС для пілотів літаків і 200 годин як КПС для пілотів вертольотів, якщо кандидат є власником РРL;

1.3. Відповідати вимогам з теоретичної підготовки для отримання СРL;
1.4. Налітати не менше 30 годин в однодвигунних літаках;
пройти не менше 10:00 льотної підготовки за приладами (для пілотів), з яких не більше 5:00 можуть бути час наземного тренування за приладами на процедурних тренажерах FNPT II.

1.5. Налітати не менше 20 годин за маршрутом як КПС, включаючи додатково для пілотів літаків політ загальною відстанню не менше 540 км (300 морських миль), в ході якого повинні бути виконані посадки на двох різних аеродромах;1.6. Пройти з власником діючої кваліфікаційної відмітки FI спеціальну льотну перевірку, заснованої на професійній перевірці протягом шести місяців, що передували початку курсу підготовки.
2. Курс підготовки та отримання кваліфікаційної відмітки FI: Льотна підготовка включає 30 годин нальоту, з яких 25 годин повинні бути виконані з інструктором, а 5:00 можуть бути виконані з іншим кандидатом на отримання кваліфікаційної відмітки FI з почерговим керуванням ПС для відпрацювання практичних навичок. З 25 годин 5:00 на FNPT II, ​​сертифікованих з цією метою Державіаслужбою. Час льотної перевірки кандидата є додатковим до основного часу;Кандидат на отримання кваліфікаційної відмітки FI повинен продемонструвати екзаменатору, уповноваженому Державіаслужбою для цієї мети, здатність виконувати підготовку курсантів до рівня, необхідного для отримання РРL, включаючи передполітну, післяполітну і теоретичну підготовки;До проведення FI як мінімум 100 годин льотної підготовки і, крім того, не менше 25 самостійних польотів курсантів під його контролем, права FI обмежуються виконанням під контролем іншого FI, затвердженого для цієї мети.